Ceny okien skrzynkowych

 

Trudno jednoznacznie podać ceny jakichkolwiek okien. Ceny okien skrzynkowych będą różniły się w zależności od poszczególnych parametrów takich jak:

  • rozmiar okna
  • typ,
  • ilość tafli i rodzaj przeszklenia,
  • ilość komór i grubość profilu,
  • klasa okna.

Ponadto należy uwzględnić samego producenta okien skrzynkowych, gdyż ten sam typ i model mogą mieć zróżnicowaną cenę na rynku. Jedno jest pewne: najtańsze okna, albo będą znacznie gorszej jakości, niż deklaruje sam producent, albo jest to cena za wersję podstawową, która ostatecznie, po uwzględnieniu wszystkich dodatków, okaże się znacznie wyższa niż u konkurencji. Dlatego zamawiając okna skrzynkowe, wybierajmy sprawdzonych producentów okien drewnianych, np. oknakrzynowek.pl .

 

 

Nie jest to najpopularniejszy typ na naszym rodzimym rynku, w związku z czym, okna skrzynkowe często są produkowane na zamówienie, wg wytycznych klienta. Preferencje zamawiającego będą różne, w zależności od indywidualnych potrzeb oraz wymogów konserwatora zabytków, jakie okna skrzynkowe muszą spełnić. W przypadku, gdy klient ma dodatkowe wymagania, np. stylizowanie ramy czy wyjątkowy model okuć, cena będzie wyższa, szczególnie wówczas, gdy poszczególne elementy okna mają zostać dopasowane do już istniejących.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *