Czym jest transerfing rzeczywistości?

Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego wciąż nie dostajesz tego, czego bardzo chcesz? Co stoi na przeszkodzie spełnianiu marzeń?

Odpowiedzi na te pytania może dostarczyć transerfing rzeczywistości – https://www.metamorfoza.online/transerfing-rzeczywistosci. Jest to uniwersalne narzędzie do osiągania celów w łatwy sposób. Dzięki transerfingowi rzeczywistości możesz dowiedzieć się jak panować nad chaosem w swoim życiu, nauczyć się go poskramiać i zamienić w pewność, że wszystko co się dzieje, sprzyja ci. Brzmi to dość nieprawdopodobnie, ale ci, którzy nauczyli się korzystać z tej metody wiedzą, że ona działa i pomaga modelować życie według własnych zasad.

Więcej o samej metodzie

O transerfingu rzeczywistości napisano już wiele, sam autor metody opisał ją w 11 książkach, z których na język polski jak dotychczas przetłumaczono 9.  Vadim Zeland ( https://zelands.com/transurfing-coaches/ )– bo o nim mowa- o opisanej przez siebie metodzie mówi, że jest to sposób na wybieranie swojego losu literalnie – tak, jak wybiera się towar w supermarkecie. Wszystko co nas otacza, nasza rzeczywistość, tworzy tak zwaną przestrzeń wariantów, czyli pewną strukturę informacyjną, czy też pole informacji, w którym dostępne są wszystkie możliwości. Transerfing rzeczywistości uczy w jaki sposób wybierać najlepsze dla nas warianty tak, aby osiągnąć zamierzone cele. [L] To, co aktualnie obserwujemy w naszej rzeczywistości, to tak zwane urzeczywistnione warianty. Metoda Vadima Zelanda uczy, że świat istnieje jednocześnie na dwóch płaszczyznach – fizycznej i namacalnej i na tej, która leży poza zasięgiem naszej percepcji, w sferze metafizycznej, ale wcale nie mniej obiektywnej. Sfera ta przejawia się najczęściej w snach, przeczuciach, jasnowidzeniu.

Praktyczna strona transerfingu

Chociaż wymaga to zmiany myślenia i postrzegania, warto zaufać transerfingowi rzeczywistości [L], bo jeśli zdecydujemy się zainwestować trochę naszej energii i zaangażowania, efekty mogą nas zaskoczyć. Gdy nabierzemy wprawy może się okazać, że drzwi, które dotychczas bezskutecznie forsowaliśmy aż nabawiliśmy się siniaków, nadal pozostają na głucho zamknięte, ale za to niespodziewanie otwierają się te obok lub – za nami. W transerfingu drzwi to przenośny sposób nazywania sposobu czy też drogi dojścia do celu. Drzwi muszą być twoje, ponieważ nie można dojść do swojego celu przez cudze drzwi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *