Kajakiem przez Polskę.

 

Nie masz jeszcze pomysłu na urlop? Można go spędzić właśnie w Polsce, nie trzeba jechać gdzieś daleko. Kajaki są najlepszym rozwiązaniem twierdzą miłośnicy z kajakowcy.pl . Spływy kajakiem są organizowane w całej Polsce. Można przepłynąć aż do samego morza i połączyć z wypoczynkiem na plaży. Takie wycieczki organizują między innymi biura turystyczne.

 

W przypadku zakupu takiej wycieczki, kajaki można pożyczyć w biurze lub na własną rękę w wypożyczalni. Kajaki są bezpieczne i przystosowane dla dzieci i rodzinnych wycieczek, nawet dla zwierząt. Wystarczy wybrać spokojną rzekę lub jezioro i śmiało wybierać się spływ całą rodziną. Dla wielbicieli ekstrymalnych wrażeń kajaki również mogą być dobrym rozwiązaniem, w Polsce czy na Słowacji znajdzie się kilka naprawdę ciekawych górskich rzek, które potrafią dostarczyć turystom wiele emocji. Żeby wybrać się na spływ kajakiem, wcale nie trzeba jechać na Mazury, choć jest to najpopularniejszy kierunek.

 

W centralnej Polsce również jest wiele ciekawych szlaków, na Dolnym Śląsku można wybrać się na spływ kajakami i dodatkowo pozwiedzać piękne zamki, na przykład zamek Czocha, który znajduje się przy samej granicy z Czechami, lub zamek Książ – jeden z najpiękniejszych barokowych zamków w Polsce. Także warto się wybrać na spływy Bugiem, Wisłą, Wartą i innymi polskimi rzekami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *